Usługi instalatorskie

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Telefon
+48 728 927 725

Usługi elektryczne

  • instalacje światła, gniazd 230V,
  • instalacje trójfazowe 400V,
  • wykonywanie przyłączy, montaż złącz kablowych, skrzynek przyłączowych
  • Montaż rozdzielni sterujących pracą kotłowni (pompy ciepła C.O., pompy głębinowe wody użytkowej),
  • pomiary odbiorcze budynków,
  • okresowe przeglądy instalacji, wystawianie protokołów oświadczeń o poprawności wykonania instalacji dla Zakładu Energetycznego.

Usługi wodno-kanalizacyjne

Instalacje hydrauliczne realizujemy od początku naszej działalności. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie tego typu rozwiązań, począwszy od koncepcji i projektu, aż po wykonanie całej instalacji, łącznie z przyłączem wody. Hydraulika i instalacje hydrauliczne obejmują przede wszystkim profesjonalne przygotowanie projektu, podpięcie wody, wykonanie wszystkich punktów poboru wody użytkowej, a także odprowadzenia wody, czyli kanalizację.

Usługi C.O.,instalacje gazowe, pompy ciepła

Dostarcz ciepło do swojego domu, zapomnij o zimnych wieczorach czy mroźnych porankach, kiedy to nie chce się wychodzić spod kołdry. Postaw na firmę, która od lat zajmuje się montażem systemów, urządzeń i instalacji grzewczych dostosowanych do Twoich potrzeb. Cieszymy się doskonałą opinia wśród wielu zadowolonych Klientów, którzy zdecydowali się na nasze pompy ciepła, kotły gazowe, elektryczne lub stałopalne, a także kolektory słoneczne. Postaw na profesjonalizm w działaniu, dzięki któremu możesz cieszyć się komfortem ciepła w całym domu.

Klimatyzacje

Systemy wentylacyjne oraz klimatyzacyjne coraz częściej montowane są już nie tylko w budynkach użytkowych, ale również w domach, a nawet w mieszkaniach. Rosnąca popularność tego typu instalacji wymusiła również na naszej firmie wyspecjalizowanie się w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.