O firmie

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Telefon
+48 728 927 725

O firmie

Jako firma istniejąca od początku 2013 roku wyspecjalizowaliśmy się w wznoszeniu budynków szkieletowych oraz tradycyjnych od podstaw wraz z wszelkiego rodzaju niezbędnymi instalacjami oraz posadzkami przemysłowymi. Dzięki stałym dostawcą oaz wysokiej jakości oferowanych przez nich produktów, zapewniamy produkt końcowy najwyższej jakości.

Zajmujemy się zarówno generalnym wykonawstwem jaki częściową realizacją inwestycji. Projekt na w każdej fazie jest profesjonalnie planowany oraz wykonywany z należytą starannością.

Totalum to firma oparta na fachowcach, gdzie wiedza jest regularnie poszerzana i aktualizowana o nowinki techniczne. Nasze doświadczenie pozwala nam na wypracowanie schematów, które pomagają nam poprowadzić klienta solidnie i bezpiecznie przez całą drogę realizacji przedsięwzięcia od projektu, przez finansowanie po produkt finalny.

Korzystając z usług naszej firmy klient otrzymuje kompleksową opiekę, a indywidualne podejście sprawia, że sprostamy najbardziej wyrafinowanym potrzebom inwestycyjnym, wspomagając pracę na każdym etapie współpracy z inwestorem.

W celu skorzystania z naszych usług, sporządzenia wyceny lub doradztwa zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.